(063)233-06-75 Чат Vіber Дзвінок Viber Київ
(063)2330675 Чат VIber Дзвінок Viber Львів Київ

Приймаємо вторинний поліетилен

Здати вторинну сировину ПЕ на переробку в Києві? Оперативне вивезення та купівля чистих відходів:

Ми постійно закуповуємо та утилізуємо промислові техвідходи поліетилену

у друкованих друкарнях після виготовлення пакетів та різної упаковки, що стали непридатними товари господарського споживання, хлібниці, сміттєві баки. Логістичні склади - термозбіжну та обмотувальну стрейч плівку, всілякі судки.

поліетиленПоліетилен (анг.polyethene) є найбільш поширеним пластиковим матеріалом

Складає 34% від загального ринку полімерів, був уперше синтезований німецьким хіміком Хансом фон Печманном, який його випадково виготовив у 1898 році. Широке поширення набув у пакувальній промисловості.

Поділяється на два основних типи:

ПЕВДПЕВД високого тиску

зроблений у прозорих або непрозорих варіантах, завдяки своїй структурі він досить гнучкий та еластичний. Особливо корисний там, де потрібна вологостійкість та недорога вартість. LLDPE використовується в плівках завдяки гнучкості та в'язкості.

ПЕНДПЕНД HEDP низького тиску

є поліетиленовим термопластом з нафти. Його іноді називають "алкатеном" або "політеном" при використанні труб. З високим коефіцієнтом міцності до щільності має місце у виробництві пластикових пляшок, корозійностійких трубних систем, геомембран та пластмасових пиломатеріалів. ПВД зазвичай рециркулюється і має номер «2» як ідентифікаційний код смоли

Який вид відходів пластмаси Ми не беремо:

ні Дуже забруднений пластик з великим вмістом болтів, гвинтів, гайок, комп'ютери, кондиціонери, чайники , ємності з їжею або напоями, з наклейками або металом, які неможливо відокремити.