(063)233-06-75 Чат Vіber Дзвінок Viber Київ
(063)2330675 Чат VIber Дзвінок Viber Львів Київ

Приймаємо вторинний пластмас

Здати вторинну сировину пластмас на переробку в Києві? Оперативне вивезення та купівля чистих відходів:

Ми постійно скуповуємо та утилізуємо брак виробництва

Вони зазвичай є синтетичними, найчастіше похідними від нафтохімії, проте безліч варіантів виготовляються з відновлюваних матеріалів, таких як полімолочна кислота з кукурудзи або целюлози з бавовняних лінтів

інші пластикиПластмаси зазвичай являють собою органічні полімери з високою молекулярною масою і часто містять інші речовини

Через їхню низьку вартість, простоту виготовлення, універсальність і непроникність для води, пластмаси використовуються в безлічі продуктів різного масштабу, включаючи скріпки та космічні апарати. Вони переважали над традиційними матеріалами, такими як дерево, камінь, ріг і кістка, шкіра, метал, скло та кераміка у деяких продуктах, раніше залишених природними матеріалами.

У розвинених країнах близько третини пластику використовується в упаковці і приблизно однаково в будівлях таких областях, як трубопровід, сантехніка або вініловий сайдинг. Інші види використання включають автомобілі (до 20% пластику), меблі та іграшки. У країнах, що розвиваються, застосування пластику може відрізнятися - 42% споживання Індії використовується в упаковці.

Пластмаси мають багато застосувань у галузі медицини, а також впровадження полімерних імплантатів та інших медичних пристроїв, отриманих щонайменше частково з пластмаси. Область пластичної хірургії не названа для використання пластичних матеріалів, а швидше за значенням слова пластичність щодо зміни форми.

Першим повністю синтетичним пластиком у світі був бакеліт, винайдений у 1907 році в Нью-Йорку Лео Бакеландом, який вигадав термін «пластмаси». Багато хіміків зробили свій внесок у матеріалознавство пластмас, у тому числі лауреат Нобелівської премії Герман Стаудінгер, якого назвали «батьком хіміки полімерів» та Германом Марком, відомим як «батько полімерної фізики»

Які види пластмаси не беремо:

ні Дуже забруднений пластик з великим вмістом болтів, гвинтів, гайок, пінополістирол, комп'ютери, кондиціонери, чайники, ємності з їжею або напоями, з наклейками або металом, які неможливо відокремити.